01 лютого розпочалася реєстрація на ЗНО: яку спеціальність обрати, які сертифікати ЗНО потрібні для вступу на бажану освітню програму, який прохідний бал на держбюджет на обрану мною спеціальність був у минулих роках?

Центр комунікацій КНУ створив Інформаційний буклет вступника 2022 для швидкого та зручного пошуку необхідної інформації.

Тут можна побачити перелік всіх факультетів та інститутів Університету, ознайомитися з освітніми програмами, за якими оголошується прийом на навчання в 2022 році, перелік конкурсних предметів у сертифікатах Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, конкурсів творчих здібностей) та їхні вагові коефіцієнти.

В умовах широкого конкурсу неможливо передбачити прохідні бали для вступу на ту чи іншу спеціальність у поточному році, оскільки такий бал залежить від кількості виділених місць державного замовлення, кількості вступників, які подали заяви на спеціальність, величини конкурсного балу по кожній із заяв. Прохідний бал визначається щороку за результатами конкурсу, тому буде відомий після оголошення його результатів. Однак вступники можуть переглянути статистику за минулі роки, щоб оцінити свої шанси для вступу на ту чи іншу спеціальність. У буклеті вказані прохідні бали на держбюджет минулих років, які найбільше цікавлять вступників під час подачі документів.

Нагадуємо, що у 2022 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2019, 2020, 2021 та 2022 років. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

Інформаційний буклет вступника

Вся інформація про вступ у поточному році викладена у "Правилах прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2022 році", які можна знайти у розділі Правила прийому


Останні Новини + Анонси

11 лютого 2022

01 лютого розпочалася реєстрація на ЗНО: яку спеціальність обрати, які сертифікати ЗНО потрібні для вступу на бажану освітню програму, який прохідний бал на держбюджет на обрану мною спеціальність був у минулих роках?

Explore the Story

29 січня 2022

У переддень Всесвітнього дня психічного здоров’я, який відзначається 10 жовтня, у черговому номері журналу The Lancet Psychiatry, що вважається одним з найбільш авторитетних світових журналів у галузі психіатрії, належить до першого квартиклю наукових видань, маючи імпакт-фактор 25,7, опубліковано повідомлення міжнародної групи провідних експертів в галузі психіатрії та медицини залежностей 

Explore the Story

29 січня 2022

Наукове дослідження професора Дениса Шеки, який займає четверту сходинку в науковому рейтингові викладачів радіофізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, опубліковано в Міжнародному фізичному журналі «Journal of Physics D: Applied Physics»!

Explore the Story