КНУ Expo


Загальноуніверситетський день відкритих дверей KНУ Expo — масштабна освітня виставка за участю всіх підрозділів Київського національного університету імені Тараса Шевченка: 14 факультетів, 7 навчальних інститутів, 2 коледжі, підготовчого відділення та ліцею. Насичене університетське життя зробило освітню виставку КНУ інтерактивним, інноваційним фестивалем для абітурієнтів, чудовою нагодою одночасно познайомитися з усіма факультетами та інститутами, відчути їхню специфіку у порівнянні.
Освітня виставка KНУ Expo стала необхідністю, зважаючи на потенціал Університету та попит на компетентнісну освіту в сьогочасному суспільстві. І понад 436 освітніх програм — це лише мінімум з того, що може запропонувати сучасному абітурієнтові наш ЗВО. Про затребуваність вищої освіти від КНУ свідчить інтерес до заходу: за час проведення (4 виставки за 2 роки) захід відвідали близько 5 тисяч людей, а охоплення створених у мережі Фейсбук подій "Загальноуніверситетський день відкритих дверей KНУ Expo" — щоразу понад 30 тисяч користувачів!
Подібний розмах передбачає відповідну локацію — легендарний Червоний корпус Університету — місце, де ідеально розміщуються учасники виставки, де гармонійно поєднуються офіційна частина зі святково-фестивальною.
Заходи від KНУ Expo завжди насичені й різноманітні. Про особливості вступної кампанії можна довідатися як від представників підрозділів, так і від представників приймальної комісії; інформаційними стендами факультетів та інститутів опікуються особисто декани й директори, а будь-яку освітню програму озвучують її автори. Інтерес основної цільової аудиторії заходу — випускників шкіл та їхніх батьків — не згасає упродовж всього фестивалю.
Окрім офіційної частини, на гостей чекають майстер-класи, конкурси, змагання, показові виступи творчих та спортивних колективів, пробні вступні випробування до коледжів, психологічні тести, спортивне орієнтування та фантастичні експерименти від хіміків, фізиків, біологів та інших учасників.
На заході весело та з користю проводять час не лише цьогорічні випускники, а й значно молодші школярі, яких цікавить сама перспектива "знайти для себе щось нове". Гості прибувають з усієї України. Зацікавлення й очікування відвідувачів багатогранні: від IT-технологій та програмування, інтересу до всіх освітніх напрямів із філологічних дисциплін, захвату від можливостей, що їх пропонують факультети та інститути — аж до можливості вивчати математику, туризм чи географію. Високі оцінки університетської діяльності від майбутніх вступників — це приємність, що повсякчас покладає на всіх учасників навчального процесу ще й величезну відповідальність.
KНУ Expo вже став популярним майданчиком для ефективної комунікації між тими, хто дає знання, і тими, хто знання прагне отримати. А ще це можливість для підрозділів Університету поспілкуватися між собою, що сприяє формуванню корпоративної ідентичності — запоруки спільного успіху. Саме тому KНУ Expo став щорічним фестивалем для абітурієнтів Шевченкового університету.