Весняна Академія НАТО


Університет на три дні (з 4 по 6 квітня 2016 року) став плацдармом для пошуку стратегічних комунікацій в умовах гібридної війни. Саме під такою назвою проходила Весняна Академія НАТО-2016, якій вдалося зосередити значну кількість вітчизняних та зарубіжних (із Польщі, Грузії, Сербії) експертів, представників міністерств України, активного студентства та преси.
Ціль Весняної Академії — підвищення інформованості суспільства, насамперед молоді, з питань безпеки, діяльності НАТО та ролі стратегічних комунікацій в умовах гібридної війни.
Весняна Академія НАТО-2016 ставила перед собою завдання:
  • розглянути досвід НАТО у сфері забезпечення ефективних стратегічних комунікацій в умовах сучасних конфліктів та інформаційної війни;
  • визначити загальні особливості комунікацій під час гібридної війни (на прикладі Естонії та Грузії);
  • проаналізувати досвід та можливості стратегічних комунікацій у рамках протидії російській пропаганді;
  • розглянути особливості урядових комунікації України в умовах гібридної війни;
  • підвищити обізнаність суспільно-активної молоді щодо сучасних трендів безпеки.
До складу слухачів Академії ввійшли польські та грузинські студенти, 20 студентів КНУ, 10 курсантів ВІКНУ та 26 представників з усіх регіонів України. Це суспільно активна молодь — запорука європейського майбутнього України. За три цікавих та насичених інформацією дні слухачі Академії відвідували круглі столи, лекції та майстер-класи, набували нових знань та умінь.